Hlavní obsah
 

Českou Miss je Andrea Bezděková

Českou Miss 2016 se stala Andrea Bezděková z východočeského Náchoda. Z deseti finalistek jí vybrala porota, diváci volili druhé a třetí místo.

 
Českou Miss je Andrea Bezděková

Za první vicemiss zvolili diváci Natálii Kotkovou, za druhou vicemiss Kristýnu Kubíčkovou. Bezděková na trůnu královny krásy vystřídala loňskou vítězku Nikol Švantnerovou.

Bezděková převzala korunku pro vítězku soutěže v pražském Obecním domě. Jedenadvacetiletá bruneta bude Českou republiku reprezentovat v mezinárodní soutěži Miss Universe. V současné době studuje na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Má ráda zimní sporty, tenis, věnuje se tanci.

Českou Miss World 2016 a první vicemiss je dvaadvacetiletá Natálie Kotková z Ústí nad Labem. Titulem Česká Miss Earth 2016 a druhé vicemiss se pyšní osmnáctiletá Kristýna Kubíčková. Obě budou Česko také reprezentovat na zahraničních soutěžích.

Na snímku zleva druhá vicemiss Kristýna Kubíčková, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a první vicemiss Natálie Kotková

Foto: Kateřina Šulová, ČTK

Deset finalistek se při soutěži představovalo postupně. Nejprve se ukázaly při promenádě v šatech. Po odvysílání medailonku, v němž se jednotlivé finalistky představily, se předvedly i v plavkách. Dívky absolvovaly také vědomostní soutěž, při které odpovídaly na otázky moderátorů pořadu Leoše Mareše nebo Libora Boučka. Před vyhlášením byly odvysílané ještě záběry ze soustředění v Thajsku a na závěr se dívky promenovaly ve společenských šatech od módní návrhářky Blanky Matragi, která zasedla i v porotě.

Natálie Kotková

Foto: Kateřina Šulová, ČTK

Adéla Rezková

Foto: Kateřina Šulová, ČTK

Nikola Kovaříková

Foto: Kateřina Šulová, ČTK

Lucie Dušková

Foto: Kateřina Šulová, ČTK

Kristýna Kubíčková

Foto: Kateřina Šulová, ČTK

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků