Hlavní obsah

Češka skončila třetí na Miss Europe and World Junior 2008

Češka Michaela Dihlová (17) skončila třetí na Miss Europe and World Junior 2008. Vítězkou se stala brunetka z Venezuely Solange Elizabeth Romeo Martinezová. První vicemiss je Slovenka Linda Mošaťová. Všechny dívky si společně s prestižním titulem královny krásy odnesly řadu cen - šperky, kosmetiku a plavky. Vítězka navíc získala dva tisíce dolarů a k tomu notebook. Dívka na druhém místě dostala od pořadatelů soutěže tisíc dolarů.

Češka skončila třetí na Miss Europe and World Junior 2008

"Když jsem získala korunku, nemohla jsem samou radostí ani dýchat. Zvítězit v takové soutěži je pro mě ohromná čest," nechala se slyšet nová Miss Europe and World Junior 2008.

Samotné velké finále se uskutečnilo na lodi Norwegian Gem v kultovním divadle Stardust. Během galavečera byl honosný sál, jehož maximální kapacita je tisíc sto diváků, beze zbytku zaplněný.

:. Luxusní loď, na které se soutěž odehrávala.foto: Korzo

I Kateřina Kristelová a Michaela Ochotská, které soutěž probíhající na zaoceánské lodi moderovaly, jsou už doma. "Bylo to báječné, skvělá byla jak atmosféra, tak úroveň soutěže," řekla spokojená Kateřina, které navíc vyšel i tip na vítězku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků