Hlavní obsah
Modré kostky jsou informačními body a doprovázejí cyklistu celou jezerní krajinou Foto: Milan Turek

Catherine Deneuveová nelituje přibývajících let

Francouzská populární a stále žádaná herečka Catherine Deneuve oslavila včera své šedesáté narozeniny. Přibývající roky jí ale nenahání strach a stárnutí se nebojí.

Modré kostky jsou informačními body a doprovázejí cyklistu celou jezerní krajinou Foto: Milan Turek
Catherine Deneuveová nelituje přibývajících let

"Když se podívám na svou matku, nebojím se," svěřila se herečka, jejíž matka vypadá stále velmi zachovale."Geny mládí máme pravděpodobně v rodině," dodala Deneuveová.

Ještě nedospěla

Francouzská herečka podle svých slov prožívá jakési pozdější období dospívání, do kterého se vrátila poté, co její děti odrostly a jí odpadly dospělácké starosti včetně zodpovědnosti za potomstvo: "Ve svých šedesáti opravdu stále se zpožděním dospívám," nechala se slyšet Catherine.

Catherine Deneuveová patří mezi hrstku hereček, které svůj věk nikdy netajily. Připadá jí to podlé a nedovede si představit, že by jí lidé hádali více, než je její skutečný věk.

O budoucnosti rozhodne osud

Proslulá hvězda filmového plátna nemá žádné plány do budoucna nalajnované: "Nikdy na budoucnost nemyslím," prozradila Catherine a dodala, že tak nečiní z nedbalosti, nýbrž proto, aby chránila sama sebe: "Nejsem schopna své dlouhodobé plány plnit."  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků