Hlavní obsah
Herečka Kateřina Brožová na předvolební kampani ČSSD. Foto: Jan Handrejch, Právo

Brožová popírá poměr s Paroubkovým lobbistou

Herečka Kateřina Brožová má údajně poměr s bohatým ženatým lobbistou a jedním z nejbohatších mužů severních Čech Petrem Bendou. Bulvární deník je načapal na rande v centru Prahy. Brožová poskytla Novinkám exkluzivní vyjádření.

Herečka Kateřina Brožová na předvolební kampani ČSSD. Foto: Jan Handrejch, Právo
Brožová popírá poměr s Paroubkovým lobbistou

V úterý v noci strávila Kateřina Brožová s nejbližším spolupracovníkem Jiřího Paroubka a vlivným podnikatelem Petrem Bendou dlouhý večer v restauraci v centru Prahy. Odcházeli až hodinu po zavíračce. Podle deníku Aha! odcházeli v objetí a došlo i na vášnivé polibky. "Opravdu to nebyly přátelské polibky, chovali se jako dva milenci,“ tvrdí fotografové deníku. Má to ale háček. Benda je ženatý a s manželkou Romanou má dvě děti.

"Je to úplná blbost. Nic mezi mnou a panem Bendou není.  Řešili jsme nějaké pracovní věci a jsme jen přátelé," řekla Novinkám Kateřina Brožová.

Petr Benda

Foto: Karel Otcovský, Právo

"Víc bych to nekomentovala. Řeším pro mě důležitější věci, například migrénu," dodala Brožová. Velké bolesti hlavy herečku trápí od vážné autonehody před sedmi lety. Tenkrát skončila s poraněnou krční páteří a zlomeným obratlem. "Od té doby mám s krční páteří stále trochu problémy a často se ozývají velké bolesti hlavy," vysvětlila.

Populární herečka a zpěvačka je prý momentálně bez partnera. "Na prvním místě je pro mě moje dcera Kačenka," dodala Brožová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků