Hlavní obsah

Britney Spearsová má nového přítele

Popová princezna Britney Spearsová se vrací k trůnu úspěšných zpěvaček a jak nabírá dech s úspěchem nového amerického turné, daří se jí i v osobním životě, má nového přítele. Je jím o deset let starší lovec talentů Jason Trawick.

Britney Spearsová má nového přítele

Sedmatřicetiletý Trawick zastupuje a propaguje Britney již pět let, teď při přípravách turné se ale prý sblížili a vyrazili si několikrát na rande.

Poprvé se pokoušeli oťukávat loni v květnu, kdy Jason vyrazil s Britney a její rodinou do Kostariky na dovolenou. Otec Spearsové Jamie je prý z úspěšného Trawicka nadšený.

Manažer slavných se objevil také na oslavě Britneyiných sedmadvacátých narozenin v Los Angeles loni v prosinci a projevoval vůči ní city více než přátelské.

„Mezi nimi to vždycky jiskřilo. Teď je ale Brtiney úplně jinde a opět se vzchopila, úspěch na turné jí k tomu všemu moc pomáhá,“ uvedl zdroj blízký zpěvačce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků