Hlavní obsah

Britney Spears má zákaz styku se svými dětmi

Britney Spears, matce dvou synů, soud zakázal vídat se se svými syny, jelikož se nedostavila na testy přítomnosti drog. Britney se měla měla zdržet požívání alkoholu a drog, navštěvovat psychologickou a rodičovskou poradnu.

Britney Spears má zákaz styku se svými dětmi

Zpěvačka, která prohrála soudní bitvu o opatrovnictví svých dětí se svým ex-manželem Kevinem Federlinem, dostala od soudu celou řadu nařízení, kterých se měla držet, aby alespoň mohla své syny vídat.

Mimo jiné se měla zdržet požívání alkoholu a drog, navštěvovat psychologickou a rodičovskou poradnu, dlouhodobě se podrobit pozorování, zda je vyzrálá matka a především podstupovat náhodné testy na drogy.

Jak ale uvedl soudce Scott Gordon, Britney mu nedala jinou možnost, než jí styky s dětmi úředně přerušit.

"Dokud nepochopí, že soudní příkazy platí i pro hvězdu její velikosti, svoje děti neuvidí. Nechci je vystavit jakémukoli nebezpečí," uvedl soudce s tím, že má Britney týden na to, aby se dala dohromady, než se bude konat další soudní stání.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků