Hlavní obsah

Britka získala řidičák po 33 letech pokusů

Bylo jí sedmnáct, když poprvé usedla v autoškole za volant. A když se v padesáti letech podařilo Venidě Crabtreeová konečně udělat řidičské zkoušky, plná radosti vřele objala svého dlouholetého učitele jízdy.

Britka získala řidičák po 33 letech pokusů

Paní Crabtreeová, která bydlí nedaleko Oxfordu, odhaduje, že se o řidičské oprávnění pokoušela "asi čtyřicetkrát". V posledních devatenácti letech jí byl učitelem pan Coenen, s nímž také za ta léta navázala přátelství a loni ho dokonce pozvala na svou svatbu.

Po zdárném vykonání poslední zkoušky paní Crabtreeová, která nikdy neztratila naději, že se jí nakonec podaří taje řidičského umění zvládnout, objala nejen svého učitele, ale i zkušebního inspektora.

Šampaňským neslavil

Žena, která vystřídala sedm učitelů jízdy a zaplatila desetitisíce liber za autoškolu, si posledního z nich velice pochvalovala. "Je to velmi dobrý učitel," prohlásila.

Bez ohledu na dlouholeté přátelství a snahu si ale pan Coenen nemohl pochutnat na šampaňském, které při této příležitosti jeho žačka otevřela. "Řídí," okomentovala to stručně paní Crabtreeová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků