Hlavní obsah

Brad Pitt trpí strachem z bakterií, všude si vozí záchodové prkénko

Slavný herec Brad Pitt trpí lehkou formou germofobie, takzvaného strachu z bakterií, a nikdy do světa nevyráží bez potřebných dezinfekčních přípravků. Nejvíc se však děsí toho, že by potřeboval na toaletu, a musel by tak použít prkénko na kterém už před ním seděla jiná cizí osoba. Kvůli tomu si hollywoodský idol všude s sebou vláčí záchodové prkénko.

Brad Pitt trpí strachem z bakterií, všude si vozí záchodové prkénko

„To dokáže Brada totálně znechutit, když neví, kdo použil záchod před ním,“ přiznal hercův kamarád magazínu National Enquirer. A pokud partner Angeliny Jolie ví, že mu podobný nepříjemný zážitek na cestách kolem světa hrozí, bere si s sebou speciální podložku na toaletu.

Sám Brad nedávno přiznal, že stresu a napětí se zbavuje architekturou. Už od dětství ho prý uklidňovalo stavění lega a dalších her.

„Architektura je pro mě jako hra. Jako chlapec si člověk hraje s legem a podobnými stavebnicemi a začne se zajímat o to, jak se věci vyrábějí, jako auta, vrtačky a všechno tohle. A po letech se vrátíte k tomu, co vás jako chlapce zajímalo. A já teď, když se s něčím trápím, co mě hodně stresuje, tak v mysli unikám k architektuře.

Chodím po dvoře a přemýšlím, co bych měl udělat konstrukčně v domě. Je to tak trochu podobné puzzle nebo křížovce nebo něčemu takovému, do čeho vložíte svou mysl. Pro mě je to oddech,“ prozradil Pitt.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků