Hlavní obsah

Bondova filmová milenka viděla v Craigovi spíš otce

Představitel Jamese Bonda se chová jako laskavý tatínek. Na svého partnera z filmu Casino Royale Daniela Craiga to prozradila jeho filmová partnerka Eva Greenová. Přestože totiž na plátně představuje jeho milenku Vesper, během natáčení se prý spíš cítila jako jeho malá dceruška.

Bondova filmová milenka viděla v Craigovi spíš otce

"Je to opravdový gentleman a opravdový herec," vyprávěla o něm při rozdílení britských filmových cen BAFTA. "Neřídí se jenom hlavou, ale je citový, a zároveň velmi otcovský. Dodává člověku jistotu, je jako laskavý tatínek."

Pětadvacetiletá Eva Gaëlle Greenová je původem Pařížanka, dcera francouzské hvězdy první velikosti Marlene Jobertové. K filmu ji přivedl před čtyřmi roky slavný režisér Bernardo Bertolucci, který o ní říká, že je tak krásná, až je to neslušné.

Ostatně Eva dokáže být pěkný živel. Proto se prý velmi zlobila, když režisér Ridley Scott vystříhal z jejího druhého filmu Království nebeské skoro celou milostnou scénu, kterou natočila s Orlando Bloomem.

Daniel Craig je o třináct let starší než ona, má čtrnáctiletou dceru a žije v poklidném partnerském vztahu s producentkou Satsuki Mitchellovou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků