Hlavní obsah

Belohorcová žije v luxusu za 20 miliónů a chce si koupit další byt v Miami

Moderátorka Zuzana Belohorcová a její partner Vlasta Hájek už žijí v novém. Po roce a půl vybavování se konečně přestěhovali do svého vysněného domu. A trpělivost se jim rozhodně vyplatila. Dům je totiž od shora dolů naplněný jen tím nejluxusnějším zbožím. K tomu chce Hájek v létě koupit nový byt v Miami.

Belohorcová žije v luxusu za 20 miliónů a chce si koupit další byt v Miami

„Nikam jsme nespěchali. Jelikož oba máme své byty, mohli jsme v klidu vybírat jen to nejlepší,“ svěřila se Novinkám Belohorcová, která podstatnou část práce nechala v režii svého partnera Vlasty.

„To všechno v podstatě dělal Vlastík. Jelikož skelet baráku byl už rok a půl hotový, měl na to dost času, aby to tady vyšperkoval. Jsou to detaily, které člověk nekoupí během měsíce,“ vysvětlila Belohorcová.

Ale ani ona jako paní domu nebyla bez práva veta. „Nebylo to tak, že bych byla od vybavování naprosto odstřižená. On se mě vždycky ptal na názor a já jsem mu to schválila. Máme totiž stejný vkus, takže měl mou naprostou důvěru,“ upřesnila moderátorka, která se prý konečně dočkala vysněné kuchyně. Vybírali ji nejdéle z celého bytu.

„Měli jsme vizi a nikde jsme nic takového nemohli najít. Nechtěli jsme mít bílou nebo jakoukoliv jinou tuctovou kuchyň. Pak jsme ale naštěstí narazili na prodejce, který byl z naší představy nadšený a udělal nám ji na míru,“ vysvětlila Belohorcová, která si dům za dvacet miliónů korun nemůže vynachválit.

Tím to ale nekončí. Slavný pár se rozhodl investovat miliony do další nemovitosti. A to v zámoří, kde jeden byt už vlastní.

„V Miami máme krásný byt, chceme ale jiný. Nyní to máme asi dvě minuty pěšky od pláže, ale vyhlédli jsme si mnohem větší a krásnější přímo na pláži. Jen bude o polovinu dražší, ale to není problém,“ dodal Hájek, kterého jen mrzí česká závist. Všichni se prý jen pídí po tom, kde na to podnikatel vzal.

Podle jeho slov jen investoval peníze, které získal prodejem obchodů s módní značkou v centru Prahy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků