Hlavní obsah

Australský park nabízí potápění s šestimetrovými krokodýly

Turisté toužící po zcela jedinečném zážitku mají opět šanci zažít něco nového. Zábavní park Crocosaurus Cove v australském Darwinu nyní nabízí jako jednu ze svých atrakcí potápění se s téměř šestimetrovými hladovými krokodýly. Ačkoli tento adrenalinový zážitek není pro každého, odvážlivci se jen hrnou.

Australský park nabízí potápění s šestimetrovými krokodýly

Nápad byl inspirován populárním potápěním se žraloky, kde jsou lidé uchráněni před predátory klecí. Zde mají účastníci ještě autentičtější pocity, nacházejí se totiž v průhledném prostoru kabiny z plexiskla. Mají tak zcela nerušený pohled na několik až 750 kilogramových krokodýlů.

Kabiny jsou vyrobeny ze třinácticentimetrového plexiskla a jsou údajně zcela bezpečné. Netradičnímu zážitku se však i přesto přezdívá „klec smrti“.

Za dvacetiminutové dovádění s více než pětimetrovými útočícími žraloky zaplatí zákazník 100 liber (okolo tří tisíc korun). Jeden z krokodýlů je navíc i filmovou hvězdou, jmenuje se Burt a diváci si ho mohou pamatovat z prvního dílu Krokodýla Dundee.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků