Hlavní obsah

Angelina Jolieová se přestěhuje do Paříže

Americká herečka Angelina Jolieová se svěřila, že se brzy usadí v Paříži. Do města nad Seinou by se měla nastěhovat v únoru příštího roku. Pak se začne také učit francouzsky.

Angelina Jolieová se přestěhuje do Paříže

Angelina Jolieová se v těchto dnech nachází ve francouzské metropoli, kde se účastí propagačních akcí u příležitosti vydání nového velkofilmu Alexander v režii Olivera Stonea. Se svým záměrem přestěhovat se se svěřila na tiskové konferenci v Paříži.

"V současnosti nepracuji, mám volno," podotkla Angelina. "Cestuji a od února budu bydlet v Paříži, protože jsem slíbila Stoneovi, že se naučím francouzsky," dodala. "Právě jsem si našla i byt."

Podstatnou část svého času nyní tráví se svým adoptivním synkem Maddoxem, který pochází z Kambodže. Adopotovala jej před dvěma lety, v současnosti uvažuje o adopci dalšího dítěte. [celá zpráva]

Ve filmu Alexander, který vypráví o slavném makedonském vůdci, Jolieová hraje po boku kolegy Colina Farrella. Náklady na snímek se odhadují na 150 miliónů dolarů. Angelina proslula rolí virtuální Lary Croftové, hrdinky ve videohře Tomb Raider.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků