Hlavní obsah

Angelina Jolieová chce adoptovat Afričana

Ačkoliv je Angelina Jolieová hodně nekonformní, její provokativní osobnost má také silně pozitivní stránku. Hluboký soucit se strádajícími ji vehnal do služeb OSN jako vyslankyni dobré vůle, rozdává ze svého milióny dolarů potřebným po celém světě, adoptovala kambodžského sirotka Maddoxe. Další dítě k adopci hodlá najít v Africe.

Angelina Jolieová chce adoptovat Afričana

"Hovořila jsem o tom s Maddoxem. Chce bratříčka z Afriky. Já jsem tam v minulosti strávila hodně času. Budeme spolu cestovat a navštívíme společně několik sirotčinců, a pokud tam nalezneme bratra nebo sestru, bude to skvělé," nechala se slyšet Angelina.

Změna plánu

Tříletý adoptivní syn Maddox tak svým přáním trochu zkazil hereččiny plány, neboť filmová akční hrdinka si původně chtěla dalšího potomka přivézt z Ruska. Zamilovala se do sirotka i do jeho jména Gleb.

Po celém světě vycházely přesvědčivé zprávy o tom, že právě Gleb bude dalším šťastným dítětem, jehož pod svá křídla přijme přední hollywoodská hvězda. Nyní však Angelina tvrdí, že vše má svůj čas a na další adopci, snad kvůli přízni hvězd, počká až do roku 2005. A nového šťastlivce tak bude herečka hledat na černém kontinentu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků