Hlavní obsah

Angelina Jolie: V Praze dítě adoptovat nebudu!

Hollywoodská kráska Angelina Jolie v těchto dnech opět pobývá v Praze kvůli natáčení filmu Wanted. Spolu s ní je ve vile v pražském Bubenči také Brad Pitt a jejich čtyři adoptivní děti. Poprvé se v české metropoli dvojice objevila na počátku května, tehdy také britský list The Sun uvedl, že zde hodlají adoptovat další dítě do svého početného klanu. Angelina však podobné spekulace odmítla.

Angelina Jolie: V Praze dítě adoptovat nebudu!

"Ne, neuvažujeme o žádné další adopci v tuto chvíli. Snažíme se ujistit, že všechny naše děti jsou již přizpůsobeny novému životu a že každé z nich má dostatek individuálního času. Budeme mít více dětí, ale ne teď," odmítla fámy svůdná herečka v rozhovoru pro britský časopis Hello.

Hvězda filmu Síla srdce se také vysmála tomu, že by chtěla adoptovat přímo v Praze. "Jsme vždycky otevření adopcím ze všech zemí, ale na těchto spekulacích není nic pravdy. Jen protože adoptujeme a protože cestujeme, lidé říkají, že Brad si kupuje domy, kamkoli jede, a já si adoptuji dítě, kamkoli přijedu," dodala Angelina.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků