Hlavní obsah
 

Aligátor zaútočil na ošetřovatele během živé show

Živá show s aligátorem na krajském veletrhu ve městě Berea ve státě Ohio se v pátek málem proměnila v horor. Když trenér předváděl publiku číslo se svým aligátorem, plaz se splašil a ošetřovatele napadl. Silný stisk aligátorových čelistí povolil až v momentě, kdy ošetřovateli přispěchal na pomoc kolega s tyčí. Informovala o tom CNN.

 
Aligátor zaútočil na ošetřovatele během živé show

Celá přehlídka probíhala podle plánu. Dvojice trenérů předváděla před natěšeným publikem předem nacvičená čísla. To ale pouze do momentu, dokud se jeden z mužů nepokusil v rámci přehlídky aligátora chytit. Když se totiž snažil rozdivočelé zvíře zalehnout, jeho ruka se dostala příliš blízko k aligátorovým čelistem a bylo zle. Zvíře stisklo zuby a trenérovu paži v nich uvěznilo.

Zatímco diváci zůstali v šoku a podle hlasitých výkřiků se evidentně obávali  nejhoršího, druhý z trenérů si zachoval chladnou hlavu a okamžitě běžel svému napadenému kolegovi na pomoc. Nejdříve se pokoušel uvolnit sevření čelistí vlastníma rukama a klepáním na aligátorovu tlamu. Nakonec stisk uvolnil pomocí tyče.

Napadený trenér sice vyndal z aligátorovy tlamy zkrvavenou ruku, na ošetření ale došel po svých. Jeho zubatý svěřenec podle něj neměl v úmyslu ho zranit, chtěl si pravděpodobně jen hrát.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků