Hlavní obsah

Adriana Sklenaříková si našla milence, po 13 letech zřejmě přijde rozvod

Slovenskou topmodelku Adrianu Sklenaříkovou nachytal francouzský magazín Voici ve společnosti velice zámožného podnikatele jménem André. Manželství s fotbalistou Christianem Karembeu tak po třech letech dostalo další ránu, tehdy fotografové přistihli modelku s francouzským producentem Gérardem Kadoche. Po třinácti letech nejspíš bude následovat rozvod.

Adriana Sklenaříková si našla milence, po 13 letech zřejmě přijde rozvod

Devětatřicetiletou Sklenaříkovou nachytal magazín s podnikatelem na romantické večeři, nechyběly prý polibky ani něžné dotyky. Nejedná se přitom o první aférku modelky, která je zároveň známá jako majitelka nejdelších nohou na světě. Před třemi lety paparazzi prodali médiím fotografie, na nichž jí v autě olizuje prsty na nohou známý francouzský filmový producent Gérard Kadoche.

Podnikatel André byl ve společnosti Sklenaříkové viděn již několikrát, navíc jí každý týden fandí v publiku taneční soutěže Dance avec les Stars (v Česku známé jako StarDance), kde je Adriana momentálně jednou ze soutěžících.

K problémům v jejím vztahu s fotbalistou Karembeuem pravděpodobně přispívá především skutečnost, že z manželství dosud nevzešel žádný potomek, ačkoli si jej modelka již dlouho přeje.

Adriana Sklenaříková s manželem Christianem Karembeu.

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků