Hlavní obsah

Adamovi Sandlerovi se při pohledu na nahou ženu vybaví špinavé pleny

Herec Adam Sandler už nevidí při pohledu na nahou ženu erotické stvoření, ale vždy se mu vybaví opruzené přirození a hromada použitých plínek. Přebalování a péče o osmiměsíční dceru Sunny mu zcela zruinovaly sexuální život. Při souloži má totiž komik hrůzu z představy, že by jeho manželka znova otěhotněla a vše by se opakovalo.

Adamovi Sandlerovi se při pohledu na nahou ženu vybaví špinavé pleny

„Nevidím ženy už vůbec jako sexuální bytosti. Když vidím vagínu, velmi vážně, jediné co chci, je zasypat ji pudrem. Nechci, aby byla opruzená. Není na tom vůbec nic vzrušujícího. Když se přede mnou moje manželka vysvleče, pomyslím si, měl bych si vzít plínku?“ vyprávěl Adam v talk show Conana O´Briena.

Přestože sex dostal v rodině Sandlerových zabrat, dvaačtyřicetiletý hollywoodský herec toho nelituje. „Je to neuvěřitelné, když máte dcery, celý váš život se změní,“ dodal Adam, jenž má vyjma Sunny s manželkou Jacqueline Samanthou Titonovou ještě tříletou Sadie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků