Hlavní obsah
Zatím působí v Ostravě jeden tým Seznamu, ve kterém obchodníci na telefonu dlouhodobě fungují. Foto: Seznam.cz

Seznam hledá nové obchodníky po telefonu, v Ostravě buduje call centrum

Společnost Seznam.cz chystá nové call centrum v Moravskoslezském kraji. Rozšiřuje tak tým Telesales a hledá obchodníky po telefonu. Na nové pozice do obchodního oddělení v Ostravě se mohou hlásit jak zkušení pracovníci, tak naprostí nováčci v oboru či absolventi. Firma nabízí až 25 nových míst.

Zatím působí v Ostravě jeden tým Seznamu, ve kterém obchodníci na telefonu dlouhodobě fungují. Foto: Seznam.cz
Seznam hledá nové obchodníky po telefonu, v Ostravě buduje call centrum

„Noví obchodníci po telefonu budou mít na starosti oslovování menších a středních firem s nabídkou vhodné online reklamy. Hledáme lidi, kteří rádi telefonují a chtějí nahlédnout pod pokličku obchodování s vyhlídkou profesního růstu. Vítáme nadšence se zápalem pro osobní rozvoj, vše ostatní a potřebné je naučíme,“ uvedla Helena Kuklíková, personální ředitelka Seznam.cz.

Zároveň konzultant

Nyní působí v Ostravě již jeden stabilní tým Telesales, ve kterém obchodníci dlouhodobě úspěšně fungují. Každý člen týmu je v podstatě konzultant, který klienty nejprve telefonicky oslovuje a následně se o ně dlouhodobě stará.

„Našim cílem je především pomáhat klientům, tedy podnikatelům v našem kraji, aby jim reklama přinášela ten správný užitek,“ vysvětlil regionální manažer obchodu Seznam.cz Lukáš Prstek.

Nové odborné vývojářské pozice

Vzhledem k neustálému růstu byznysu a inovací jsou pro ostravský region otevřené rovněž odborné vývojářské pozice.

„V Ostravě rozšiřujeme i tým pro vývoj reklamního systému Sklik. Plánujeme obsadit dva týmy. První je zaměřený na Frontend, tedy vývojáře uživatelského rozhraní a programovacího jazyka JavaScript, druhý je zaměřený na Big data, tedy programovací jazyky Python a Java,“ doplnila Kuklíková.

Výrazem Frontend se označuje část webu, která je přístupná běžnému návštěvníkovi. Obsah a vzhled frontendu je určován správcem.
Trend Big data (velká data, „veledata“) je pojem z výpočetní techniky, využívaný od doby, kdy na počítače kladou stále větší nároky obrovské soubory dat.

Seznam.cz je česká firma, jejíž služby využívají denně milióny lidí.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků