Hlavní obsah

Konec podnikání: kuchař griloval kebaby vedle mrtvoly

Muž, který dělal kebaby vedle mrtvoly, dostal zákaz provozování občerstvení a pokutu 3800 liber. Jaswinder Singh byl odhalen policií, když griloval kebaby v Pappu Sweet Centru v britském Wolverhamptonu v kuchyni, kde na pohovce ležel mrtvý muž.

Konec podnikání: kuchař griloval kebaby vedle mrtvoly

Společně s mrtvolou, policisté objevili v kuchyni ještě kouřícího muže, který plival na zem, dále rozmrzající kuřata ležící v krvi, která byla pokryta mouchami.

Hygienici navštívili zmíněný obchod již před několika měsíci a dali majiteli varování, poté, co nalezli krysí trus a mrtvou krysu.

„Byli jsme zavoláni k náhlému úmrtí“, řekla mluvčí WestMidlandské policie Joanne Hunt. „Pitva prokázala smrt přirozenou cestou, tak jsme případ předali pohřebnímu ústavu.“

Ředitel odboru Životního prostředí, Nick Edvards prohlásil: “Obecní úřad nebude tolerovat provozovatele, kteří riskují zdraví lidí při přípravě jídel v tak žalostných podmínkách. „Jsme potěšeni rychlým jednáním úřadu, že tomuto individuu bylo navždy zakázáno podnikat v oblasti rychlého občerstvení."

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků