Hlavní obsah
Logo internetového prohlížeče Chrome Foto: Koláž Novinky.cz

Internetový prohlížeč Chrome obsahuje 37 bezpečnostních chyb, z nichž šest tvůrci označili jako velmi důležité. Všechny opravuje nová verze browseru s pořadovým číslem 43, která zároveň přidává i některá vylepšení. Upozornil na to server SC Magazine.

Logo internetového prohlížeče Chrome Foto: Koláž Novinky.cz
Chrome má desítky bezpečnostních trhlin

„Většina chyb nebyla detailně popsána, protože vývojářský tým čeká na to, až většina uživatelů provede aktualizaci,“ uvedla Ashley Carmanová ze serveru SC Magazine.

Za velmi důležité se ale zpravidla označují trhliny, které mohou útočníci zneužít k propašování virů do cizího počítače nebo k získání práv nad napadeným strojem. S instalací aktualizace by tak uživatelé v žádném případě neměli otálet.

Stahovat Chrome 43 je možné přímo ze stránek tvůrců, případně je nejnovější verze k dispozici také prostřednictvím automatických aktualizací přímo v prohlížeči.

TIP: Svižný a bezpečný webový prohlížeč od Seznam.cz. Upozorní na nové e-maily a pejsek Krasty dá vědět, když zjistí něco navíc.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků