„Lidé, kteří mají mobilní telefony s operačním systémem Android, mohou od dnešního dne využívat aplikaci Sreality.cz. Ta po přihlášení nabízí všechny oblíbené funkce, na něž jsou uživatelé zvyklí z webu. Pro rychlejší orientaci v inzerátech bude možné hledat nemovitosti přímo na mapě i vzhledem k místu, kde se člověk zrovna nachází,“ uvedl Robin Rezek, brand manažer Sreality.cz.

Aplikace je navržená tak, aby v ní uživatel našel vše, co reálně potřebuje. „Zjistili jsme, že typickým příkladem je hledání nemovitosti při cestě na první prohlídku. Navíc se často zajímáme o další nabídky v bezprostředním okolí. Není někde lepší? Proto jsou Mapy.cz nedílnou součástí aplikace. Lidé se tak snadno a rychle zorientují v okolí nemovitosti a dozví se okamžitě řadu dalších informací. Například kde je nejbližší obchod, pošta, lékárna nebo zastávka MHD,“ konstatoval Michal Zadák, manažer serveru Sreality.cz.

Nová aplikace Sreality.cz

Nová aplikace Sreality.cz

FOTO: Seznam.cz

Zajímavé přitom je, že aplikace se při vyhledávání neomezuje hranicemi. „Lidé u nás najdou i nemovitosti v zahraničí, například ve Španělsku, Bulharsku či Chorvatsku,“ doplnil Zadák s tím, že samozřejmostí jsou filtry pro upřesnění hledání.

V programu je možné vytvářet i poznámky. „Ty se po přihlášení synchronizují s webem. Namísto nepřeberného množství papírů tak mají lidé možnost mít vše důležité vždy po ruce. Konkrétní nemovitosti lze sdílet prostřednictvím e-mailu, sociálních sítí, jako jsou Facebook a Twitter, a dalších mobilních služeb,“ konstatoval Rezek.

„V současné době je hlavním cílem získání zpětné vazby a na jejím základě chceme pokračovat v dalším vývoji tak, aby našim uživatelům vyhovovala co nejlépe,“ uzavřel Zadák.

Server Sreality.cz obsahuje na 120 000 nabídek a každý den jej využije téměř 100 000 lidí, kteří hledají nebo nabízejí prodej, pronájem či dražbu nemovitosti. První verzi aplikace Sreality.cz je možné stáhnout pro operační systém Android zde.