Honor 10 lite se v tuzemských obchodech nabízí ve dvou provedeních, za 5390 Kč v případě modelu s 32GB pamětí, respektive za 5990 Kč za 64GB variantu. Cenovka je s ohledem na nabízenou výbavu nastavena velmi rozumně.

Uvnitř telefonu tepe výkonný 8jádrový procesor Kirin 710 vyráběný 12nm technologií, díky čemuž zvyšuje účinnost a snižuje spotřebu, a grafický akcelerátor Mali G51. Za pozornost stojí také speciální režim GPU Turbo, který zvýší grafický výkon a zajistí vám stabilně vysokou hladinu FPS.

Honor 10 lite

Honor 10 lite

FOTO: archív výrobce

Přístroj sází na design, který je typický z dražších produktových řad – spojení kovového rámu a skleněného těla. Ze skla je i zadní gradientová strana, která vrhá zajímavé barevné efekty.

Prakticky celou čelní stranu pak zakrývá 6,21palcový displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů (standard FHD+). Dotyková plocha tak zabírá 90 % přední strany. Vyzdvihnout si zaslouží také technologie IPS, která je příslibem skvělého barevného podání a širokých pozorovacích úhlů.

Honor 10 lite

Honor 10 lite

FOTO: archív výrobce

Ostrůvek s fotoaparátem na čelní straně zabírá jen minimum místa. Konkrétně jde o 24MPx čip s objektivem f/2.0. Vzadu je pak duální senzor, který se skládá z 13 a 2 MPx čipu a je napojen na objektiv se světelností f/1.8.

Fotoaparáty se chlubí podporou umělé inteligence, která poskytne řadu automatických režimů a dokáže spolehlivě rozpoznat scénu. Výrobce se také chlubí, že s AI technologií a osvětlením vytvoříte autoportréty profesionální studiové kvality.

Honor vybavil telefon baterií s kapacitou 3400 mAh. Pokud energie dojde, nastupuje rychlé nabíjení 5V/2A, se kterým nabijete telefon rychle a pohodlně. Samozřejmostí je také čtečka otisků prstů.

Honor 10 lite

Honor 10 lite

FOTO: archív výrobce

Může se vám hodit na Zboží: