Hlavní obsah
 

Završení trilogie se blíží. Legendární StarCraft dostane v listopadu další přídavek

Fanoušci se konečně dočkali a konečně po pěti letech od vydání původního Wings of Liberty dostanou šanci si projít příběh mimozemských Protossů. Legacy of the Void však nepřinese pouze nový příběh, ale opět i nové jednotky a změny v hratelnosti.

 
Završení trilogie se blíží. Legendární StarCraft dostane v listopadu další přídavek

V přídavku sledují hráči hlavně osud Protosse Artanise, ale objeví se také neméně slavný Zeratul. Legacy of the Void nevyžaduje stejně jako přídavek Hearth of the Swarm původní Wings of Liberty, a pokud tak hráči nevadí neznalost předešlých událostí a nechce investovat do předchozích dílů, tak nemusí.

Největším lákadlem je však opět on-line režim do kterého nyní putují i nové jednotky. Lidští Terrani získají tak například Herca, který má možnost pomocí přitahovacího háku překonat vzdálenost mezi ním a nepřátelskou jednotkou a okamžitě útočit.

Ukázka ze hry StarCraft 2: Legacy of the Void

Foto: archív tvůrců

Hmyzí Zergové naopak dostanou Ravagera, jenž naopak útočí na dálku kyselinou, kterou střílí ze svého hrbu. Protossové naopak pro záchranu svých jednotek budou využívat Warp Prisma, který je schopný přesouvat jednotky v jeho blízkosti.

A kdy tedy samostatně spustitelný datadisk vychází? Už 10. listopadu na osobní počítače s operačním systémem Windows a OSX.

Ukázka ze hry StarCraft 2: Legacy of the Void

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků