Hlavní obsah

Ve městě s pečlivě monitorovanými informačními kanály doručují citlivá data mimo dosah slídivých zraků hbití kurýři zvaní Běžci. V tomto zdánlivě utopickém ráji byl spáchán zločin, z něhož je křivě obviněna sestra hlavní postavy celého příběhu. Štvancem se tak brzy stává i běžkyně jménem Faith, hlavní postava videohry, kterou budete reprezentovat.

VIDEO: Ochutnávka z nové hry Mirror's Edge, kde musíte být nejrychlejší

Nová videohra Mirror’s Edge vás vrhne přímo do zápletky tohoto originálního příběhu. Jste představitelem hlavní hrdinky Faith, která se pohybuje v závratných výšinách velkoměsta, podstupuje adrenalinové souboje a prchá ve zběsilých honičkách.

Herní vlastnosti hry Mirror's Edge

  • Pohybujte se: Z úžasného arzenálu odrazů od zdí, výskoků a přeskoků poskládejte řetězce plynulých akrobatických pohybů, které promění každou úroveň městského prostředí ve vaši výhodu.
  • Nechte se unést: V FPS akci výrazně pocítíte každý nádech, srážku i dopad. Výšky vám přivodí opravdovou závrať, pohyby jsou přirozené, kolize, nárazy kulek vytvářejí dojem skutečného strachu a zvednou vám hladinu adrenalinu.
  • Poperte se s výzvami: Bojujte nebo uprchněte. Vaše rychlosti a hbitost vám umožní nejen vyhýbat se zatčení a podnikat odvážné úniky, ale rovněž zneškodňovat a odzbrojovat nic netušící protivníky ve směsi honiček, logických hádanek, strategického plánování a intenzivních soubojů.
  • Osvoboďte se: Díky zraku Běžce uvidíte město ze specifického úhlu. Uvidíte směr. Vrcholky střech se stanou stezkami, průchody, příležitostmi a únikovými cestami. Směr vás udržuje v běhu, udržuje vás naživu.

Žít nebo zemřít? Vznést se nebo klesnout? Jedna věc je jistá – v tomto městě se naučíte běhat. Akční adventura Mirror’s Edge pochází od tvůrců herní série Battlefield.

Hra je již nyní dostupná letos v předvánočním čase, a to pro herní konzole Xbox 360, PlayStation 3 za cenu okolo 1300 Kč a také pro počítačové sestavy za 1000 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků