Hlavní obsah

VIDEO: Ochutnávka z basketbalového simulátoru NBA 09

Všichni basketbalový fanoušci s napětím očekávají příchod nového sportovního simulátoru NBA LIVE 09, který má vyjít desátého října. Hra nabídne 24 autentických FIBA týmů s reálnou týmovou hrou a soupiskami hráčů. Zapojit se budete moci i do on-line týmové hry pět proti pěti, kdy deset lidí může hrát spolu na deseti odlišných konzolích po celém světě.

VIDEO: Ochutnávka z basketbalového simulátoru NBA 09

Oproti předchozím verzím se fanoušci mohou těšit také na funkci Dynamic DNA. Jedná se o systém, který pracuje s reálnými daty více než 20 týmů NBA a ty promítá do hry.

Hráčské DNA (Player DNA) hodnotí hráčovu úspěšnost při střelbě, týmové DNA (Team DNA) ukazuje, jak dobře hráči na palubovce fungují jako tým a Tendenční DNA (Tendencies DNA), které procentuálně vyjadřuje, v jaké části hřiště se hráči pohybují a odkud střílí.

Basketbalový simulátor NBA 09 je určen pro herní konzole Nintendo Wii, Xbox 360, Playstation 3 a Portable. Očekávat však můžeme také verze pro PC sestavy s operačními systémy Windows, Macintosh a v neposlední řadě i pro mobilní telefony.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků