Hlavní obsah
 

Prvních šest her, které nabídne Apple za předplatné

Letos na podzim se chystá společnost Apple spustit zcela novou službu Arcade. Lidem bude nabízet neomezený přístup ke hrám za měsíční předplatné, nic víc už platit nebude třeba. Nyní americký počítačový gigant zveřejnil ukázky prvních šesti her, na které se mohou hráči těšit.

 
Prvních šest her, které nabídne Apple za předplatné

Hned v úvodu tohoto článku můžete vidět trailer ke hře LEGO Brawls. Půjde o titul pro více hráčů, který se bude odehrávat v LEGO vesmíru. Tím se prohánějí stroje postavené samotnými hráči, kteří proti sobě následně vedou bitvy.

Zajímavě vypadá také titul Hot Lava. Jak už samotný název napovídá, v něm budou hráči zápolit se žhavou lávou. A ta je úplně všude. Rytíři a kobky plné pokladů – tak se dá ve zkratce vystihnout titul Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm, který se odehrává 1000 let před původní verzí a je od základu předělaný.

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Hot Lava

Video: Archiv výrobce

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm

Video: Archiv výrobce

Netrpělivě očekávané pokračování logické hry Beyond a Steel Sky je plné neobyčejných výzev a přesvědčivých postav. Podmanivá je pak logická hra Where Cards Fall. V jejím průběhu se hráči potýkají s nejistotou a nástrahami emočně složitého středoškolského života.

Přehled nových her uzavírá The Pathless. Jde o mystickou a surrealisticky laděnou adventuru, ve které se lovec a jeho orel vydávají na dalekou cestu zalesněným ostrovem, aby zbavili svět kletby. Akce se jako ve filmu prolínají s příběhem zasazeným do překrásné snové krajiny.

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Beyond a Steel Sky

Video: Archiv výrobce

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - Where Cards Fall

Video: Archiv výrobce

BEZ KOMENTÁŘE: Apple Arcade - The Pathless

Video: Archiv výrobce

Co nabídne Apple Arcade?

Kolik bude služba Apple Arcade stát, zatím tvůrci neupřesnili. Už nyní je nicméně jasné, že při podzimním spuštění se počítá s minimálně stovkou nových a exkluzivních titulů.

Jeden herní účet navíc bude možné sdílet s dalšími rodinnými příslušníky. Přístup ke hrám, které mimochodem bude možné ukládat offline, a hrát tedy i bez připojení k internetu, bude moci mít až šest členů rodiny.

Celá služba bude navíc multiplatformní. Apple s ní tedy necílí pouze na majitele iPhonů a iPadů, ale také na uživatele počítačů Mac a multimediálního centra Apple TV. O dalších novinkách, které byly na pondělní akci Applu k vidění, se dozvíte v naší on-line reportáži.

Apple Arcade

Video: archiv tvůrců

K dispozici bude při podzimním spuštění více než stovka her

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků