Hlavní obsah

Ochutnávka ze hry Sims Medieval: napínavé výpravy s legendární rodinou

V českých obchodech se objevilo nové pokračování úspěšného simulátoru běžného života, ve kterém nechybí spousta postav s různými povahovými vlastnostmi i životními cíli. Nové pokračování nazvané Medieval ale posouvá herní sérii zcela jinam – do středověku. Sims Medieval je určen pro PC a Mac, doporučená prodejní cena je 950 Kč.

Ochutnávka ze hry Sims Medieval: napínavé výpravy s legendární rodinou

„Středověk je dobou intrik, legend a vzrušení. Představuje perfektní pozadí pro zcela novou sérii studia The Sims především pro nekonečné množství příběhů, které na něm lze vyprávět,“ uvedl Scott Evans, generální manažer The Sims Studio.

Sims Medieval

Foto: Novinky

Podle něj má novinka velkou šanci oslovit i příznivce strategických her. Místo zkrášlování svých obydlí a budování přátelských vztahů totiž budou hráči poprvé v historii série Sims vládnout královstvím a rozšiřovat jejich působnost. Sami se přitom budou muset vydávat na dobrodružné výpravy.

Sims Medieval

Foto: Novinky

Ve hře se hráči vtělí do role panovníka, s jehož pomocí ovládají osud celého království. Hlavní postavu si samozřejmě mohou upravit podle svých představ, a to ať už se bavíme o jeho rozhodnutích či povahových vlastnostech.

Sims Medieval

Foto: Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků