Hlavní obsah

Pro někoho může být zahrada za domem jen bezvýznamný kus půdy, pro někoho mnohem menšího je to však nebezpečné území, kde musí každý den svádět boj o to nejcennější – o život.

Hrajeme zdarma: Under The Garden – boj o přežití

Problém je v tom, že na oné zahradě zuří krutá zima – pobyt venku vás tak velmi rychle připravuje o zdraví a také o schopnosti. Hlavním úkolem bude tedy postavit si přístřešek, nejdříve si ale na něj musíte opatřit dřevo. Pak přijde na řadu lovení zvěře, udržování ohně a spousta dalších drobností, které dělají život v divočině alespoň trochu snesitelný.

Ačkoli podle obrázků vypadá hra docela primitivně, jejím kladem je obrovská propracovanost. Herní postava má velkou volnost v tom, co bude provádět a množství předmětů nebo činností vás také určitě překvapí. Někdy hraní připomíná zapeklitou adventuru, jindy zase docela akční plošinovku.

A co je ještě lepší – nejste svázáni žádným nalinkovaným příběhem. Jak se s jednoduchým úkolem – přežít – vyrovnáte, záleží jen na vás. Můžete tak zkoušet různé strategie a bavit se neustále znovu a znovu.

DOWNLOAD, homepage, 10 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků