Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Star Warrior 2 – zachraňte zemi před mimozemšťany

Co byste dělali, kdyby zemi napadli mimozemšťané? Díky hře jako je tato a mnoho dalších, byste se určitě neztratili – stačí jen střílet, střílet a střílet…

Hrajeme zdarma: Star Warrior 2 – zachraňte zemi před mimozemšťany

Normálně ve hrách, jejichž hlavní zápletkou je mimozemská invaze, sedáte do supermoderní stíhačky a vydáváte se vstříc temnému vesmíru a hordám nepřátel. V této vizi budoucnosti však na zemi nejspíše došly všechny pohonné hmoty, a tak útoku z kosmu čelíte ve stacionárním satelitu.

Střeliva však máte dost, a tak samozřejmě zničíte všechno, co ohrožuje matičku Zemi nebo některou z jejich kolonií dole pod vámi. A jako by agresivní alieni byli málo, přidává se k nim i meteoritický déšť. Takže klikáte jako zběsilí, až se vám z myši začíná kouřit, ale brzy sotva stačíte ubránit sami sebe.

Už po pár úspěšně dokončených misích totiž obtížnost roste velmi vysoko. Je to ostatně jediná možnost, jinak by hra začala být co nevidět nudná. Ona totiž hezká grafika není vše.

DOWNLOAD, homepage, 49 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků