Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Star Drone – vesmír plný hvězd

Ačkoli by se mohlo zdát, že se jedná jen o další vesmírnou střílečku, netradiční zpracování a pojetí hry proměňují titul úplně v něco jiného a velice zajímavého.

Hrajeme zdarma: Star Drone – vesmír plný hvězd

Zatímco v běžných střílečkách toho musíte co nejvíce zničit, tady bude váš záměr zcela opačný – rozsvěcet hvězdy. Nemusíte se však bát, že byste proto byli ochuzeni o nejrůznější vizuální efekty. Celé je to posunuto až na samotnou hranici abstraktnosti, takže ten, kdo u her dokáže ocenit i vizuální složku, si zcela jistě přijde na své.

:. Star Drone

Velice zajímavý je i samotný herní systém. K ovládání vám bude stačit pouze myš, se kterou ovládáte nikoli objekt samotný, ale veškeré jeho okolí. Budete se tak muset postarat, aby se odrážel od ostatních objektů požadovaným směrem, avšak nenarazil do ostnatých předmětů, protože to znamená konec hry.

:. Star Drone

Podtrženo sečteno, máme před sebou velice originální titul, na kterém nelze najít nějakou výraznější slabinu. Těžko sice říct, jestli se k němu budeme rádi vracet dlouhodobě, ale první dojmy jsou více než dobré.

:. Star Drone

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků