Hlavní obsah

Obvykle není reklama moc v oblibě, ale když na sebe vezme podobu freewarové hry simulující adrenalinové závody luxusních vozů napříč Londýnem, pak je to něco jiného.

Hrajeme zdarma: Mercedes CLC Dream Test Drive – jízda snů

Podobný přístup jsme mohli vidět už u BMW, která do světa vypustila M3 Challenge, v němž jste se mohli na virtuálním závodním okruhu přesvědčit, jak auto výborně sedí na silnici a řeže zatáčky.

:. Mercedes CLC Dream Test Drive

Mercedes jde na propagaci svého sportovně-stylového vozu poněkud jiným způsobem. Nejde mu ani tak o realističnost (hra je o mnoho arkádovější), jako spíš o propagaci stylu a vzhledu vozu. Zapomeňte tedy na nějaké složité nastavování, vyberete pouze barvu, vzhled kol a vyrážíte na trať.

:. Mercedes CLC Dream Test Drive

Ve stylu série Need for Speed je závodní dráha vedena uzavřeným centrem Londýna. Pokud to v té rychlosti budete stačit vnímat, podél silnic uvidíte nejednu památku. Celý závod si můžete rovněž vychutnat v podmanivé noční atmosféře.

:. Mercedes CLC Dream Test Drive

Takto kvalitně zpracovaná hra (zvláště co do grafiky) se mezi volně dostupnými kousky vidí jen jednou za čas.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků