Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Funny Miners – honba za drahokamem

I když je hornictví tvrdá, špinavá a často i nebezpečná práce, v pojetí počítačové hry je to roztomilá relaxační záležitost, u které se může unavit akorát ukazovák vaší pravé ruky.

Hrajeme zdarma: Funny Miners – honba za drahokamem

Respektive levé, záleží na tom, ve které držíte myš. Ta je totiž to jediné, co ke hraní budete potřebovat. Vašim úkolem bude totiž ovládat jednotlivé horníky – každého zvlášť. Nejdříve je samozřejmě pošlete kutat, ale pracovní nadšení jim moc dlouho nevydrží, a tak se u jejich malinkatých hlav brzy objeví nějaké přání: tu chtějí jíst, odpočívat nebo požadují lepší pracovní vybavení.

Abyste je donutili opět pracovat, musíte jim jejich roztodivná přání splnit. Nejlépe nasměrováním do příslušné budovy. A to je v podstatě celé. Vtip jako obvykle spočívá v tom, že po pár jednoduchých výukových misích se na obrazovce spustí pěkný chaos, který jen s vypětím všech sil budete směrovat k alespoň jakémusi výsledku. Vedle péče o horníky si na svá bedra totiž budete muset naložit i výstavbu obslužných budov a jejich správu.

Je to neuvěřitelné, ale i takhle jednoduchý námět dokáže na dlouhou dobu docela solidně zaujmout. Připočtěte si k tomu ještě grafiku, která je více než hezky vykreslena do nejmenších detailů, a máte před sebou ideálního společníka na deštivý víkend.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků