Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Flip Flap – neposlušné bedny

Naložit pár beden na loďku a převézt je na druhý břeh se zdá být jednoduchý úkol. Avšak vězte, že se nejedná o zas až tak úplně obyčejné bedny. Některé z nich dokonce vybuchují…

Hrajeme zdarma: Flip Flap – neposlušné bedny

Flip Flap je z toho druhu her, které se snaží nasimulovat fyzikální model světa, jak ho známe. Byť to zni jednoduše, jedná se o docela složitý úkol a nutno hned zkraje podotknout, že se ho autoři této hříčky zhostili vskutku zdařile.

:. Flip Flap

Jak už bylo řečeno, váš úkol spočívá v převezení nákladu beden z jedné strany na druhou. Situaci komplikuje hned několik faktorů: první z nich je vratkost celé loďky. Není potřeba připomínat, že pokud cokoli převrhnete do moře, můžete začít znova od začátku. Dále pak tu máme samotný náklad.

Bedny nejsou pravidelné krychle, ale zaujímají nejrůznější geometrické tvary. Ty po sobě samozřejmě kloužou a udržet vratkou hromadu pohromadě není vůbec nic jednoduchého. Dále jste si určitě všimli, že jednotlivé části nákladu jsou barevně rozlišené. Jakmile se dvě stejné barvy dostanou do kontaktu, následuje exploze a nutnost úroveň opakovat.

:. Flip Flap

Základní herní mód zahrnuje celkem jedenáct úrovní, dále pak se můžete připravit na různé obměny základního konceptu. Krátká doba hraní je však vadou na kráse tohoto jinak zdařilého projektu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků