Hlavní obsah

Toto není jen další obyčejná vesmírná střílečka, ale komplexněji pojatá hra s RPG prvky a neuvěřitelnou rozmanitostí jak misí, tak prostředí. Pokud se do ní pustíte, pak máte rozhodně o zábavu na dlouhé zimní večery vystaráno.

Hrajeme zdarma: Epoch Star – hluboký vesmír

Grafika, to je to první co si zaslouží pozornost. Zprvu by se mohlo zdát, že se vše snaží vsadit na minimalistickou kartu, ale jakmile to všechno uvidíte v pohybu, určitě uznáte, že opak je pravdou. Protože je vám otevřena prakticky celá galaxie, budete neustále objevovat nová a nová prostředí: planety, hvězdy, jejich seskupení, mlhoviny, pulsary – to vše bude vytvářet neuvěřitelně působivou kulisou pro vaše dobrodružství.

:. Epoch Star

Ani v těch se nemusíte bát, že by na vás sedlo strašidlo stereotypní nudy. Jakmile se dostatečně nabažíte „pracovních“ misí spočívajících v těžbě surovin s poletujících asteroidů, začnou se odehrávat menší šarvátky, které se později naplno rozhoří v opravdovou válku. Vašimi pevnými body přitom budou vesmírné stanice: nejenom že jsou to jediná místa, kde je možno hru uložit, ale také si zde můžete vylepšovat svou loď.

:. Epoch Star

Samozřejmě, jsou zde i jisté nedostatky. Někoho může odradit nepříliš jednoduché ovládání, jinému zase mohou vadit občasné chyby ve hře. Když se však přes obojí přenesete, získáte vizuálně velmi povedenou zábavu na opravdu dlouhou dobu.

:. Epoch Star

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků