Hlavní obsah

Řekněme, že adventury nejsou zrovna dvakrát masově populární. Stejně tak vás na první pohled nemusí zaujmout až infantilní grafika a nepříliš dlouhá doba hraní. Přesto má v sobě hra něco, co vás chytne za srdce.

Hrajeme zdarma: Damsel – pohádka trochu jinak

Zápletka je celkem jednoduchá a jako opsaná z některé z mnoha pohádek. Zlý černokněžník se cítí ve svojí magické věži opuštěný a nenapadne ho nic lepšího, než tuto situaci řešit únosem princezny. To se jí samozřejmě nelíbí stejně tak jako několika princům, kteří přijdou na pomoc. Nedopadne to sice nijak slavně, ale o tom se už musíte přesvědčit sami.

Celá hra se nese v příjemně odlehčeném duchu. Vytříbené dialogy i osudy nebohých princů mohou dokonce na vašich tvářích vykouzlit znatelný úsměv, což je jasné plus, zvláště v těchto pošmourných podzimních dnech.

Jako jediný opravdový nedostatek můžeme označit délku hry, která zahrnuje pouhé dvě lokace a pouhých pár předmětů, s jejichž spojení nebudete mít sebemenší problém. Škoda, příjemná atmosféra hry v sobě skýtá daleko větší potenciál.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Související články

Výběr článků