Hlavní obsah

Zdařile zpracovaných a dlouhodobě trvanlivých logických her není mnoho, a proto mám velkou radost pokaždé, když mohu jejím příznivcům oznámit nový přírůstek do jejich sbírek. Tentokráte půjde o hledání doplňkových barev.

Hrajeme zdarma: Complements - zajímavá logika

Barvičky a vše kolem nich bývají častým námětem logických her a ani tentokráte tomu nebude jinak. Nejedná se sice o žádnou velkou originalitu, spíše jen zajímavé ztvárnění a spojení několika už použitých principů. Pojďme se tedy podívat na to, jak se Complements hrají.

Jakýmsi kanónem vystřelujete barevné kruhy různých velikostí. Pokud si ovšem myslíte, že je budete muset umisťovat tak, abyste vytvořili trojice, které následně zmizí, mýlíte se. Takhle jednouché to nebude.

Vašim úkolem totiž bude spojovat řetězce doplňkových barev, které společně vytvoří černou. Takže například bílou a černou, modrou a žlutou, červenou a zelenou atd. Rozhodně tak nelze říci, že by se jednalo o nějakou odpočinkovou činnost, ale naopak o pořádnou námahu pro šedou kůru mozkovou.

Vašemu usilovnému přemýšlení pak bude dělat společnost příjemná a svěží grafika společně se stejně laděnými zvuky. Milovníci pořádné logiky nechť už nemarní ani minutu.

DOWNLOAD, homepage, 0.8 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků