Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: 4 Minutes and 33 Seconds of Uniqueness - černočerná tma

Dokážete si představit v počítačovou hru, v níž nemusíte dělat vůbec nic, jen sedět a čekat? Ano, až do takového extrému jsou schopni a ochotni zajít tvůrci nezávislých her, aby na sebe upozornili.

Hrajeme zdarma: 4 Minutes and 33 Seconds of Uniqueness - černočerná tma

Úkol v této hře je naprosto šílený a zcela určitě nemá v herním světě obdoby. Jediné, co se po vás vyžaduje, je abyste sledovali ubíhající počitadlo času nastavené na čtyři minuty a 33 sekund.

:. 4 Minutes and 33 Seconds of Uniqueness

Jediný háček tkví v tom, že se o totéž ve stejném čase nesmí pokusit nikdo jiný na celém světě, jinak vaše snažení-nesnažení končí a můžete rázem začít od začátku.

Může se to zdát jako naprostá hloupost, ale zdánlivě jednoduchý nápad vás může přinutit k hlubokým úvahám. Není naše země přelidněná? Jak mezi tou spoustou lidí nějakým způsobem vyniknout a upozornit na sebe?

Možná, že se ani nejedná o hru, ale spíše jakýsi experimentální projekt. Ten je mezi všemi tuctovými tituly opravdu natolik výjimečný, že by určitě neměl ujít vaší pozornosti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků