Hlavní obsah

HRA: Time Pilot - jednoduchost nade vše

Pokud jsou pro vás ostatní hry příliš složité, pak vyzkoušejte tuhle. O nic víc, než jen o uhýbání a střílení zde nejde.

HRA: Time Pilot - jednoduchost nade vše

A jakpak by taky ano, když se jedná o nějakou předělávku z herních automatů osmdesátých let. K ovládání stačí pouhé čtyři šipky plus Ctrl pro střelbu.

Asi už správně tušíte, že se bude jednat o střílečku, tentokráte s letadýlky v hlavní roli. Ne však takovou tu klasickou, kde se přesunujete zleva doprava, ale tu, v níž se nacházíte v otevřeném prostoru a jste napadání nepřáteli ze všech stran.

Pro dokončení úrovně musíte vystřílet dostatečný počet protivníků a nakonec i samotného bose. Aby to nebyla taková nuda, vzhled protivníků se mění podle toho, jak se zvyšuje úroveň. Nejdříve jsou to tedy dvojplošníky z první světové, pak z druhé, pokračujeme vrtulníky z vietnamské války a přes stíhačky současnosti se dostaneme až do budoucnosti, kde musíte bojovat proti mimozemšťanům.

Celkově to není nic složitého, za takovou hodinku až dvě budete se vším hotovi. Celé to tak není cvičení reflexů nebo hbitých prstů, ale spíše pozornosti, protože její udržení ve velmi monotónním průběhu hry je opravdu to nejtěžší.

DOWNLOAD, homepage, 3.7 MB, 5/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků