Hlavní obsah

HRA: Squarez - hledejte čtverce

Mezi tím vším přívalem akčních a krvavých her potěší taková, kde se obejdete pouze s několika základními tvary a jejich kombinováním. Logická hra z klasické školy je zde pro vaše rozptýlení.

HRA: Squarez - hledejte čtverce

Celý její princip se dá shrnout dvěma slovy použitými v nadpisu: hledejte čtverce. Na herní ploše jsou rozmístěny různobarevné symboly a vy musíte najít takový prostor, který je ohraničen čtyřmi stejnými symboly.

Nejmenší možný čtverec má rozměry 2 x 2, ovšem čím větší najdete, tím víc dostanete bodů. Samotné čtverce ovšem nemusí být umístěny pouze vodorovně, ale mohou být i různě nakloněny. Hledání tak vyžaduje značný nadhled a rychlé rozhodování, protože vám neustále ubíhá čas, který máte vyhrazen na hledání. Naštěstí vedle hrací plochy najdete také Panic Button, jímž můžete zamíchat symboly, a pustit se tak do hledání od začátku.

Zpracování je minimalistické, jiné ani vzhledem k velikosti být nemůže. Jednoduchá grafika není doprovázena hudbou, nenajdete zde ani jiné speciální efekty. I přesto vás může originální nápad bavit po docela dlouhou dobu.

DOWNLOAD, homepage, 1 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků