Hlavní obsah

HRA: Sonic Junior - plošinovka s ježkem

Malý modrý ježek je známým herním hrdinou hlavně díky konzolím značky Sega. Teď se ale vyskytuje i na PC, ke všemu ještě zadarmo.

HRA: Sonic Junior - plošinovka s ježkem

Sonic je prostě legenda, stejně jako Mario. Žánr plošinovek je jím v podstatě definován a spousta dalších her z něj vycházela. A není divu: návrh samotné herní postavy byl a je velice zdařilý, stejně tak jako design celého světa, v němž se pohybuje.

Ten je totiž na poměry freewarové hry neobyčejně rozmanitý. Nejdříve můžete projít krátkým tutorialem, v němž se naučíte všechny základní pohyby i jejich kombinace, načež se můžete vydat do opravdového světa.

Ten je, jak už jsem řekl, opravdu velmi rozmanitý: začínáte v hezky zeleném prostředí, pokračujete přes ledové pustiny, pouště, hory, sopky až do velkého finále na ostrově plném techniky. Všechno je moc hezky prokresleno a opravdu to dobře vypadá, škoda jen, že se to odehrává pouze v malém okýnku uprostřed obrazovky.

Na závěr malé upozornění: pokud by se napoprvé hra odmítla spustit s poukazem na chybějící soubor CNCS32.DLL, stáhněte si jej odsud a poté jej rozbalte do složky se hrou.

DOWNLOAD, homepage, 1.6 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků