Hlavní obsah
 

Hra se slavným Mariem se stala hitem ještě dřív, než se začala prodávat

Společnost Nintendo se chystá hned začátkem prosince vydat novou hru Super Smash Bros Ultimate, ta je však již nyní nabízena v jednotlivých obchodech v rámci předobjednávek. Zástupci japonského herního gigantu nyní potvrdili, že zájem o novinku se slavným instalatérem Mariem předčil jejich očekávání.

 
Hra se slavným Mariem se stala hitem ještě dřív, než se začala prodávat

Slavný instalatér Mario se poprvé objevil v roce 1981 jako hlavní postava hry Donkey Kong. Od té doby si zahrál ve více než dvou stovkách titulů. Zatím ten poslední – Super Smash Bros Ultimate – půjde do prodeje příští týden v pátek.

Mario bude sice hrát jednu z hlavních rolí, nicméně v chystané hře se objeví zároveň také všechny postavy, které se v historii této série na obrazovkách objevily. Půjde tak v podstatě o největší videoherní crossover v historii.

Super Smash Bros Ultimate

Foto: archív tvůrců

Nové arény i bojovníci

Přitom na fanoušky budou čekat noví bojovníci a nové arény. Novinkou jsou Inklingové ze hry Splatoon a Ridley ze série Metroid. Celá hra působí podle prvních ukázek rychleji než díl předchozí a multiplayer nabídne podporu až pro osm hráčů.

Přesná čísla předprodejů ale zástupci společnosti Nintendo neprozradili. Nicméně zájem by měl být  přinejmenším stejně velký jako u aktuálního hitu s pokémony. Titul Pokemon: Let’s Go, Pikachu! / Eevee! si přitom za první týden koupily tři milióny lidí.

Titul Super Smash Bros Ultimate je určen výhradně pro konzoli Nintendo Switch a je nabízen za 1550 Kč. V prodeji je také limitovaná edice se speciálním ovladačem za 2400 korun.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků