Hlavní obsah

HRA: Satan Sam - ďáblem z povolání

Jste chtiví po nějaké pořádné plošinovce? Rozsáhlé, se spoustou zbraní, nepřátel a levelů? A nevadilo by vám přitom, že byste hráli za ty špatné? Pak přistupte blíže.

HRA: Satan Sam - ďáblem z povolání

Satan Sam se po všech stránkách povedl. Že si na něm dali autoři záležet potvrzuje už krátký úvodní příběh, v němž se seznámíme s hlavním hrdinou, světem ve kterém žije a jeho základními dovednostmi.

Pak následuje něco jako tutorial, protože objem zkušeností, které musíte pojmout, je docela vysoký na to, než aby se dal jednoduše vyčíst z manuálu. Do jeho pohybového rozsahu patří kromě běhání také létání, plavání, plazení se anebo rotování. Stejně tak bohatá je i zbrojní výbava: meč, raketomet nebo psychický útok na nepřátele.

Grafika docela ujde. Není to sice žádný zázrak a rozlišení je opravdu malé, což se projevuje tak, že využijete pouze třetinu plochy obrazovky, ale naštěstí na tom úspěch podobných her nestojí.

Naopak velice záleží na hratelnosti a ta se zde rozhodně podařila. Je to sice pouhé ničení a zabíjení všeho v dosahu, ale množství způsobů, jakým to lze udělat, z toho dělá dobrou zábavu.

DOWNLOAD, homepage, 32.6 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků