Hlavní obsah

HRA: Sandbox of God - hrajte si na Boha

Nedávno jsme tu měli záležitost, kde jste šlechtili vlastní populaci, dnes tady máme něco daleko komplexnějšího. Nebudete se starat pouze o lidi, ale o celou jejich společnost, zvířata a přírodu. Jste totiž Bůh.

HRA: Sandbox of God - hrajte si na Boha

Hra se skládá ze sedmi období, v nichž musíte použít všechny možnosti, které se vám jakožto vládci všehomíra naskýtají. Některé jsou příjemné, jako třeba zasadit les nebo poslat dolů lidem zlato, některé ale ne, kupříkladu seslání morové epidemie nebo vyvraždění všech prvorozených synů. Prakticky tak neděláte nic jiného, než že klikáte na ikonky a pozorujete, co se bude dít.

Hlavní finta však spočívá v tom, umět své činy správně zkombinovat tak, aby se minimalizoval účinek těch špatných a naopak maximalizoval dopad dobrých, protože za ně jste pak odměňováni body. Jeden příklad za všechny: když sešlete nejdříve déšť a až pak meteor, nezískáte nic víc než hromadu bláta. Jestliže však tyto dva činy prohodíte, vznikne kráter naplněný vodou, kde mohou lidé rybařit.

Takovýchto kombinací je ve hře nespočet a každé z nich může mít nedozírné následky. Třeba i takové, že se vám poštěstí vypěstovat inteligentnější králíky než lidi. Takže i když hru dokončíte celkem brzy, něco vás začne ponoukat, abyste vše zkusili znova a zkoušeli jiné variace.

DOWNLOAD, homepage, 7 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků