Hlavní obsah

HRA: Ri-Li - Vlak se vrací!

Vzpomínáte ještě na Vlak, geniální logickou pařbu z počátku devadesátých let? Její neopakovatelné kouzlo si nyní máte možnost připomenou na velmi podobném projektu.

HRA: Ri-Li - Vlak se vrací!

Ačkoli byl Vlak geniální, nikterak originální nebyl a bral si námět z velmi populárního Hada. Mašinka požírá věci, a tak se z ní vysouvají další a další vagónky. Vlézt se pak do omezeného prostoru není nic jednoduchého.

Ri-Li jde ale ještě o kousek dál. Nepatrně ale přitom revolučně mění výše popsaný herní systém tak, že neovládáte samotný vláček, nýbrž prostředí kolem něj, což zahrnuje zejména výhybky. Každá však potřebuje na přehození různý čas a to je třeba při svých úvahách zohlednit.

Jak už to tak u podobných her bývá, po několika triviálních začátečnických úrovních začne obtížnost růst téměř exponenciálně. Vše navíc nestačí jen dobře vymyslet, ale také přesně a mnohdy velice rychle odkliklikat.

Ve spojení s příjemnou grafikou a dostatkem úrovní a překladem do slovenštiny se jedná o velmi slaďoučký bonbónek pro milovníky logických her. Zkuste, neprohloupíte.

DOWNLOAD, homepage, 12.1 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků