Hlavní obsah

HRA: Rainbrow - hrajeme si s barvami

Nenechejte se zmást infantilním vzhledem této hry. Míchání barev je zde zpracováno natolik sofistikovaně, že má šanci zaujmout i odrostlejší hráče.

HRA: Rainbrow - hrajeme si s barvami

I když to z dálky a na první pohled vypadá jako nějaký další Tetris, skutečnost je o mnoho složitější a také zábavnější. A to i přes to, že grafika vypadá, jako by ji spáchalo šestileté dítě v Malování ve Winodows.

Co tedy dodává hře na zábavnosti? Bezesporu nápad s mícháním barev. Ten sám o sobě moc originální není, ale jeho pojetí zde rozhodně ano. Z velké duhy úplně nahoře padají barevné kapky. Ty můžete zachytávat do dvou na době nezávislých mraků. Když jich do jednoho chytnete více, barvy se spojí a vytvoří novou, přesně jak je to popsáno v názorné tabulce vedle hracího pole. Až v mraku vytvoříte požadovaný odstín, pošlete ho dolů na kostičku stejné barvy, kterou takto zničíte.

Nevím proč, ale neustále chytání těch správných kapek a neustále kombinování mě velmi zaujalo a připoutalo k monitoru na dlouho dobu. Doufám, že i vy se budete bavit stejně dobře.

DOWNLOAD, homepage, 1,3 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků