Hlavní obsah
Zpěvačka Valérie Čižmárová (1952 - 2005) Foto: archiv autora

HRA: Ragdoll Monkey Bowling - zabijte opici!

Určitě si vzpomínáte na poněkud podivnou simulaci, jejíž náplní bylo shazování figuríny ze schodů za účelem způsobit jí co nejvíce utrpení. Teď se objevila další podobná hra a je ještě úchylnější!

Zpěvačka Valérie Čižmárová (1952 - 2005) Foto: archiv autora
HRA: Ragdoll Monkey Bowling - zabijte opici!

Představte si kuželky na dráze. Nic divného říkáte si, dobrá. Představte si nad kuželkovou drahou zavěšený jeřáb. Pořád nic, já vím, ale nakonec to přijde: na jeřábu je zavěšena bezvládná opice, která má za úkol shodit kuželky. Nevídané!

Ano je tomu skutečně tak. Nejprve si vyberete pohled kamery a posléze i zavěšení opice na háku (za nohy, za ruce nebo jejich kombinace) a dvakrát stisknete Enter. Poprvé pro rozpohybování háku jeřábu a podruhé proto, aby z něj opice byla uvolněna. Následuje krátký let vzduchem zakončený v případě úspěchu pádem mezi kuželky doprovázený charakteristickým zvukem praskajících kostí.

Pravidla jsou stejná jako u normálního bowlingu, takže se střídáte se svými přáteli a snažíte se dosáhnout co nejvíce bodů. Jen na tu opici a její výraz si pořád nějak ne a ne zvyknout...

DOWNLOAD, homepage, 4.5 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků