Hlavní obsah

HRA: Nova 3000 - logika nebo střílečka?

Dnešní hra kombinuje relativně vzdálené žánry jako je vesmírná střílečka a logika a výsledek nevypadá vůbec špatně. Více v následujícím článku.

HRA: Nova 3000 - logika nebo střílečka?

Celé to začalo, jak už tak bývá zvykem, na jedné vzdálené planetě, kde se vzbouřili roboti původně určení pro těžbu rudy. Začali se replikovat a odmítají poslušnost, což se jejim majitelům vůbec nelíbí, a proto nastupujete vy, coby tajný agent.

Dostanete vesmírnou raketu a hurá na cestu. Veškerý problém pak spočívá v tom, že na planetě se vyskytují roboti trojího druhu - červení, žlutí a modří - a každého z nich lze zničit pouze střelou stejné barvy. Připínání barviček se provádí pomocí Ctrl, na střelbu je zase vyhrazen Alt.

Ze začátku se to může zdát až primitivní, ale ti roboti, potvory jedny, vytvořili v dlouhých tunelech složitý obranný systém. Ten nelze zlikvidovat stylem Rambo, protože by se na vás záhy sesypal. Musíte si jen tu a tam vybírat místa, kudy se prostřílíte kupředu, neustále uhýbat dělům, no prostě perfektní zábava na deštivé prázdninové odpoledne.

DOWNLOAD, homepage, 4.2 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků