Hlavní obsah

HRA: Cyco - skákající slepice

Slepice, coby hlavní hrdina hry už není tak neobvyklý jev, jak by se mohlo zdát. Zajímavější ovšem je, že tentokrát se na ni nebude střílet, naopak vše proběhne v poklidu.

HRA: Cyco - skákající slepice

V poklidu skoro až nudném dalo by se pokračovat. Na první pohled vypadá hra docela prázdně, ostatně popis v nadpisu napovídá, že se jedná o betaverzi. No nic, přeplácaná grafika ještě z žádného titulu hit neudělala a tak se chopíte klávesnice rozhodnuti nekompromisně otestovat hratelnost.

Jenže ouha, kurzorové šipky nereagují tak, jak byste si představovali, respektive nereagují vůbec. Je tedy na čase uchýlit se k maximálně nepopulární činnosti a to čtení readme.txt. Udělal jsem to za vás a zjistil, že k ovládání slepice slouží klávesy A, S, D, W a mezerník, jímž povyskočíte.

Co se onoho povyskočení týče, je docela vysoké a ač jsou mé znalosti biologie docela chabé, jsem si jist, že slepice neumí létat. Když tak nad tím přemýšlím, docházím k závěru, že se zřejmě pohybuje na nějaké planetě menší než je Země.

Jejím úkolem, ať je to už kdekoli, je přeskákat po mnohých jen tak ve vzduchu volně zavěšených ostrůvcích a zdárně dospět do cíle. Situaci ovšem komplikuje fakt, že máte k dispozici pouze jeden život, žádných checkpointů nebo možnosti uložení se nedočkáte. I tak se ovšem jedná o zajímavé rozptýlení pro ty, kteří zrovna netouží po nějaké zběsilé akci.

DOWNLOAD, homepage, 2.8 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků