Hlavní obsah

HRA: Cube Combat - originální mlátička

Dnes tady mám něco pro příznivce akčních a bojových her. V aréně ve tvaru krychle se sejdou dvě postavičky složené z geometrických objektů a rozdají si to bez milosti na život a na smrt.

HRA: Cube Combat - originální mlátička

Cube Combat je stvořen ve flashi, není to nijak důležité, ale je zajímavé, jak se tato technologie původně určená pro oživení webových prezentací stále více prosazuje i při tvorbě freewarových her.

Vzhled gamesy je opravdu netradiční, podle názvu je základem všeho kostka neboli krychle. V ní se střetnou dvě postavy, které taktéž vypadají velice hranatě a každé z nich můžete vybrat vzhled hlavy. Už předem je nutné upozornit, že obě postavy jsou ovládány lidmi, takže pokud nemáte po ruce nějakého ochotného spoluhráče, moc si nezapaříte.

Standardní boj je celkem nudný, krom běhání a skákání máte ještě tři základní pohyby: krytí se, údery pěstí a kopance. Pokud klávesy pro aktivaci úderů nějak dáte dohromady s těmi pro pohyb, můžete se dočkat docela zajímavých výsledků.

Daleko zajímavější hra začne být v okamžiku, kdy v menu povolíte Mentální souboje. Poté projdete školou mentálního boje, kde se naučíte někdy docela složité kombinace kláves, se kterými můžete dělat opravdu parádní věci, jako létat, sekat salta, speciální kombo-údery atd.

Celkem se tedy jedná o docela zajímavý titul, škoda jen, že si nemůžete zahrát sami proti počítači.

 

DOWNLOAD, homepage, 1.3 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků