Hlavní obsah

HRA: Cacodemon's Barbecue Party in Hell - pekelná zábava

Přemýšleli jste někdy, jaké to je dělat kuchaře v pekle? Ať už ano, nebo ne, díky dnešní hře to máte možnost vyzkoušet. Pozor: není vhodná pro milovníky zvířat, zvláště pak koček.

HRA: Cacodemon's Barbecue Party in Hell - pekelná zábava

Tato čtyřnohá a chlupatá stvoření jsou totiž v pekle hlavní surovinou pro výrobu pokrmů. Tedy alespoň se nám to snaží namluvit autoři z Experimental Gameplay. Pokud vám název společnosti něco říká, pak se nejspíš nemýlíte - jejich hry patří alespoň co do originality k tomu nejlepšímu, co můžete na freewarové scéně nalézt.

A nejinak tomu bude i v tomto případě. Za rázného rockového doprovodu ovládáte kuchaře, který vaří kočky padající z nebe. Nejdříve je ale musí zbavit srsti, což provede jejich roztočením. Posléze ji musíte nasměrovat na pec, kde ji upečete. Musíte se však snažit, aby vám nespadla do lávy, protože pak by z ní zbyl jen nepoživatelný škvarek a vám by byly odečteny body.

Jako i ostatní tituly od Experimental Gameplay zaujme zprvu i tento. O žádnou trvanlivou záležitost však nejde, na čemž má podíl i poněkud těžkopádné ovládání pomocí myši. Na chvilkové odreagování se však hra hodí výtečně.

DOWNLOAD, homepage, 5 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků